Fuarlara katılan firmalar bu konularda oldukça titiz davranırlar ve işlemlerinin en iyi şekilde yapılmasını isterler. Yurt içinde gerçekleşecek olan herhangi bir fuar için firmanızın kullanacağı standların taşınması işlemini en iyi şekilde gerçekleştirmek için buradayız. Yıllardır birçok firmaya stand taşımacılığı hizmeti sunduk ve bu konuda birçok referans da elde ettik. Bu işlemler oldukça özen isteyen işlerdir. Çünkü stand için kullanılan bazı parçalar darbelere karşı dayanıklı olmamaktadır. Taşınma sırasındaki herhangi bir yanlış hareket sonucunda problemler ortaya çıkabilmektedir. Bunun önüne geçebilmek için ise dikkatli bir taşıma gerçekleştirilmelidir. Yıllardır bu işlerde uzmanlaşan elemanlarımız sizler için bunları en iyi şekilde gerçekleştirecektir.

Ekiplerimiz sizin için fuar ve stand taşımacılığını yapacaktır ve bu konuda gerekli olan ürün monte ve demonte işlemlerinde yardımcı olacaklardır. Zaten bu iş konusunda oldukça iyi bilgili oldukları için bir sıkıntı görülme olasılığı çok düşüktür. Yetkili elemanlar öncelikle sizin elinizdeki standları belirttiğiniz adrese gelerek alacaktır. Daha sonra bu alınan stand parçaları dikkatli bir şekilde araçlara yerleştirilecektir.  Araçlar fuarın olacağı adrese gidecek ve çalışanlarımız stand parçalarını sizin için ayrılmış olan bölümlere taşıyacaktır. Stand nakliyesi sadece taşımayı değil, bir de montelenme işlemini içerdiği için sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız bu standların montelerini tamamlayacaktır. Bu işlemleri yaparken siz de onların yanına olarak işlemleri anlık olarak takip edebilirsiniz. Bu işlemlerden sonra standlarınız kullanıma hazır olacaktır.

Fuar bittikten sonra tekrardan bu standların taşınması gerekmektedir. Bu durum için de anlaşma dahilinde, firma çalışanlarımız standınızı tekrardan demonte edecektir. Bütün parçalar dikkatli bir şekilde paketlenip araçlara yerleştirdikten sonra belirttiğiniz adrese yeniden götürülecektir. Bu işlemler sizinle konuşulan uygun fiyatlarla yapılacaktır. Diğer firmalardan çok daha özenli, güvenli ve uygun fiyata bu işlemleri yapmaktayız. Fuar ve stand nakliyat firmamız ile iletişime geçmeden karar vermeyin.