Taşımacılık konusunda firmaların sorun yaşadığı noktalardan bir tanesi de ofis ve büro taşımacılığı hakkındadır. Bir ofisten başka bir yere taşınırken, büro malzemelerinin taşınması oldukça sıkıntı olmaktadır. Bu konuda iyi bir firma ile iletişime geçmek ve taşınma işlemini sorunsuz atlatmak, firmalar için oldukça önemlidir. En önemli nokta hız olduğu için de bu konuda dikkatli davranan firmaların seçilmesi gerekmektedir.

Yıllardır ofis taşıma sektöründe çalışan bir firma olarak sizlere en iyi hizmeti sunacağımızın garantisini veriyoruz. Bu yılların getirdiği tecrübe ile birlikte büro nakliyesi konusunda kendini geliştirmiş olan bir ekibe sahibiz. Bu ekip işlerini hem hızlı hem de özenli olarak yapabilme yeteneğine sahiptir ki bu sektörün en büyük gerekliliği de bunlardır. İstanbul dahil olmak üzere Türkiye’nin birçok bölgesine bu hizmeti sunduğumuzu da belirtelim. Ancak işlerimin çok büyük bir kısmının İstanbul’da olması sebebi ile buraya daha çok yoğunlaşmış bulunmaktayız. Kadıköy, Ataşehir ve Şişli taşımacılık konusunda hizmet verdiğimiz başlıca bölgeler arasındadır. Bu bölgeler içinde ya da arasında ofis taşıma işlemleri için beraber çalıştığımız birçok firma bulunmaktadır. Bu firmaların hepsi memnuniyetlerini göstermektedir ve bizim için referanslarını sunmaktadır.

Ofis nakliyesi yaparken dikkat edilmesi gereken konulardan birisi de sigortadır. Firma olarak her türlü taşımacılıkta sunduğumuz sigorta hizmetini ofis taşınması için de sunmaktayız. Ekiplerimiz tarafından hazırlanan bu sigorta anlaşmaları sayesinde eşyalarınızın değerleri belirlenerek herhangi bir sorunda karşılığında bir dönüş alabilmeniz için bu sigortalar yapılıyor. Bu durumlar tabii ki olacak diye bir şey yok ancak olur da bir sorun yaşanırsa diye bu sigortanın yapılması en çok sizin açınızdan iyi olacaktır. Biz sadece işimizin gerekliliğini yerine getiriyor ve en iyi hizmeti sunuyoruz. Ayrıca sunduğumuz hizmet için göndereceğimiz eksper tamamen ücretsiz olarak analizlerini yapacaktır. Kendisinden analiz sonuçlarını, fiyatları ve süreleri öğrenebilirsiniz.